Menu Zavřeno

Letenky

letenky

Jak se dopravit k nám na ostrov?

Objednejte si mezinárodní letenky od jakékoli letecké společnosti, která Vás spolehlivě dopraví do Bangkoku a dále vnitrostátní letenky na ostrov Koh Samui, ideální je mít mezinárodní i vnitrostátní let na jedné letence, nemusíte v Bangkoku znovu odbavovat zavazadla a v případě, že by Vám letadlo ulétlo z důvodu zpoždění předchozího letu, letecká společnost se o Vás postará – nabídne Vám nejbližší možný let popř. zajistí ubytování – vše v režii letecké společnosti. V případě, že s výběrem potřebujete pomoci, napište nám a my vše zařídíme za Vás.

Transfer z letiště do rezidence

Z letiště Koh Samui Vás do naší rezidence odveze taxi, které na Vaši žádost zajistíme. Viz nabízené služby.

Letiště Suvarnabhumi v Bangkoku

Jedno z největších letišť světa, které se pyšní nejvyšší kontrolní věží (132 metrů). Nachází se cca 30 km od Bangkoku.

Letiště je přehledné, vše je dobře značené. Toto letiště je jak mezinárodní, tak DOMESTIC.

Orientační mapa:

Letiště Koh Samui

Jedno z nejkásnějších letišť, navržené v souladu s nádherným přírodním prostředím. Je zajímavé už jen tím, že je postaveno ze dřeva kokosových palem. Průvodce letištěm na Koh Samui zde.

 

Cestovní pojištění

Vážení klienti, můžete si u nás sjednat výhodné pojištění Vaší cesty za bezkonkurenční ceny.

Za pouhé 3,2% z celkové ceny zájezdu a letenek si můžete pojistit storno zájezdu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte info@hotel-thajsko.cz.

ARRIVAL AND DEPARTURE CARD

Zde uvádíme vzor kartičky, kterou dostanete na palubě letadla při cestě do Thajska. Je nutno ji vyplnit a odevzdat imigračnímu pracovníkovi na letišti v Bangkoku při kontrole pasů. Odletovou kartu Vám vloží do pasu k vízu a odeberou ji při Vašem odletu ze země – pečlivě uschovejte.