Menu Zavřeno

Půldenní Koh Samui

Výlet na 5-6 hodin | Od 09:30 do 12:30 | Oběd v ceně | Občerstvení v ceně | Doprava v prostorném autě | 2 – 8 osob | Ideální aktivita na vyplnění času mezi pláží a večerním programem| Program je možné po dohodě upravit |Český průvodce

·         Vyzvedneme Vás v 9.30 ve Vašem hotelu – čas je možné po dohodě  upravit

·         Protože nechceme zbytečně ukusovat z Vašeho drahocenného času na Koh Samui, zamíříme rovnou k věci a navštívíme jednu z místních dominant, kameny „Dědeček a Babička“ . Jsou to falické skalní útesy, velmi pozoruhodný výjev, zajímavý příběh k tomu a spousta obchůdků se suvenýry, kokosovou zmrzlinou nebo karamelem. Krom kamenů také budeme mít možnost navštívit vyhlídku na vrchu jedno z místních balvanů. Pozor – program je možné upravit, pokud jste již toto místo navštívili, zařadíme do programu jiné, neméně zajímavé místo.

·         Dalším místem, které rozhodně stojí za návštěvu, je nejvíce „fotogenický“ vodopád Namuang 1. Můžete se v něm dokonce i vykoupat. Zájemci mohou nakrmit slony v sloním safari

·         Po cestě se také zastavíme u chrámu místního mumifikovaného mnicha, zajímavé místo a příběh k tomu

·         Dalším bodem programu je zastávka v místní opičí zahradě, kde můžete opice nakrmit a vyfotografovat se s nimi.  Tento bod program je možné opět zaměnit za jiný,dle dohody.

·         Konečně nastal čas oběda, budete mít možnost si vychutnat skvělý thajský oběd formou setu složený z několika jídel.

·         Po jídle vyrazíme k Magické zahradě, místu v džungli plném soch a navíc příjemný bonus po obědě – perfektní místní káva.

·         Po cestě zpět zastavíme na místě nabízejícím skutečně spektakulární výhled na jihozápadní část ostrova, údolí, ostrovy v moři i vzdálenou pevninu.

·         Návrat do Vašeho hotelu a zpět na pláž J

·        Možné obměny programu tohoto výletu: – Chrám Velkého Zlatého Budhy – Chrám třech náboženství – Paradise Park s bazénem a tropickými ptáky – Krokodýlí a hadí farma – Farma kokosového oleje a ukázka výroby oleje – Pagoda Laem Sor a chrámová zahrada Khao Chedi – Pagoda s výhledem na Chaweng Khao Hua Jook