Menu Zavřeno

Podmínky ubytování

Podmínky ubytování

Drazí hosté,

 dovolujeme si Vás laskavě požádat o dodržování níže uvedených pravidel pro poskytování ubytovacích služeb, aby byl pro Vás tento pobyt jistotou –bezpečný a co nejpohodlnější.

  1. Check- In

Při příjezdu do residence předložte prosím cestovní pas a ubytovací voucher, který od nás předem obdržíte. Na základě potvrzení objednávky budete ubytovaní od 14:00 místního času. Lze se domluvit i na dřívější čas, záleží na obsazenosti hotelu.

  1. Check-Out

Konec pobytu a vyklizení pokoje je stanoveno do 12 hodin místního času. V případě, že se potřebujete v hotelu zdržet (prodloužit pobyt), kvůli navazujícímu letu – postupujeme dle platného ceníku LATE CHECK-OUT (viz. níže).

12:00 – 14:00 HOD

300 THB / ZA POKOJ

14:00 – 17:00 HOD

600 THB / ZA POKOJ

17:00 – více HOD

ÚČTUJEME PLNOU SAZBU ZA POKOJ

  1. Dítě do 4 let (v případě, že spí s rodiči nebo v dětské postýlce) – ZDARMA.

Starší děti od 4 let/dospělí – 500 THB/noc/přistýlka. Na každý apartmán lze umístit pouze jednu přistýlku/dětskou postýlku. Přistýlky a dětské postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

  1. Poškození pokoje a jeho vybavení

Při check-in budete obeznámeni s vybavením apartmánu (inventářem). V případě, že způsobíte škodu na majetku hotelu, kontaktujte prosím hotelovou recepci/personál. Hotelový host hradí způsobenou škodu, pokud neprokáže, že jí nezavinil. Tento nárok hotelu se vztahuje i na škodu, která je zjištěna při odjezdu hosta.

Pokud bude pokoj při check-out poškozený a extrémně znečištěný, hotel Vám bude účtovat extra poplatek za údržbu. Při poškození vybavení je účtována suma ve výši 120% plné hodnoty a veškeré náklady na dopravu, manipulaci, opravu, výměnu. V případě poškození matrací, ložního prádla, ručníků a ostatních textilií, které budou mít za následek speciální čištění (např. používání tělních olejů, make-upů, krevních skvrn, dezinfekčních léčiv), opravu nebo výměnu poškozeného předmětu – hradí kompletně klient.

  1. Na pokojích jsou k dispozici bezpečnostní sejfy. Rádi bychom Vás informovali, že hotel nenese odpovědnost za uschované věci na pokoji/ve zmiňovaných bezpečnostních schránkách či vlastním osobním trezoru.
  2. Hosté jsou oprávněni využít zdarma bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím wifi, a to ve všech prostorách hotelu včetně hotelových pokojů.
  1. Změny/Storno ubytování

   Za nevyčerpané objednané služby v průběhu pobytu (ubytování, strava a další), se neposkytuje žádná finanční náhrada.

  1. Z bezpečnostních důvodů nenechávejte prosím děti mladší deseti let v pokoji či jiných společenských prostorách hotelu bez dozoru dospělé osoby. Za případné škody způsobené dětmi nese plnou odpovědnost jejich zákonný zástupce.
  1. Pravidla pro poskytování ubytovacích služeb jsou závazná pro všechny klienty hotelu. V případě jejich porušení má vedení hotelu právo od smlouvy o poskytnutí ubytovacích služeb odstoupit před uplynutím dohodnuté doby. V tomto případě nemá host nárok na vrácení smluvně dohodnuté ceny za objednané služby.

Tento ubytovací řád nabyl platnosti dne 29.01.2024

Děkujeme, že jste si pro Váš pobyt vybrali Royal Cottage Residence. Přejeme Vám příjemný pobyt.